Про клуб

У наші дні спорт став популярним мега, але незважаючи на це багато жінок не відвідують фітнес. Чому?
Найчастіше ми отримували такі відповіді: «Я схудну і прийду», «Я не ідеальна, я комплексую», «Туди ходять чоловіки, вони мене бентежать», «Ревнивий чоловік», «Боюсь зустріти там знайомого, а я без укладання …» , «Я буду схожа на культуриста». Так, жіночі комплекси.

В Одесі існує чимало клубів лише для жінок, але багато з них не зовсім комфортні, мало різноманітності у групових програмах і взагалі не мають тренажерів. Загалом, якщо це клуб для жінок, то він маленький і некомфортний.

Фітнес клуб Fresh Women здатний розвіяти цю помилку, що вкоренилася. Для цього Вам достатньо пройти короткий курс ознайомлення з нашими основними послугами та перевагами, які відрізняють нас від численних клубів Одеси. Це елітний жіночий клуб, який має чудові приміщення для занять.

Тільки у нас на Вас чекають просторі зали: зал групових силових занять, відео зал йоги та пілатесу, зал сайклу, зал гідравлічних тренажерів та зона кардіотренажерів.Затишна роздягальня із сауною не залишить Вас байдужою. Всі зали кондиціоновані та забезпечують максимальний комфорт для наших клієнток.

Велику увагу ми приділяємо нашим клієнтам, які хочуть не просто покращити свою фізичну форму, а й скинути зайві кілограми. Наші фітнес програми для схуднення вже неодноразово визнавалися найбільш ефективними та приносять бажані плоди у найкоротші терміни.

Фітнес для схуднення — це найкоротший і безпечний шлях досягти своєї мети!

Для цього ми обладнали наш тренажерний зал спеціальними гідравлічними тренажерами італійської фірми Technogym. Компанія є світовим лідером у виробництві спортивних тренажерів. Якість, комфорт та безпека-візитна картка компанії Technogym .

Гідравлічні тренажери оптимально підходять саме для жінок, так як тренажери рухаються поршнями і не мають важких ваг взагалі! Це дозволяє в максимально короткі терміни збільшити силу м’язів, привести в тонус організм, а найголовніше позбавитися зайвої ваги!

Різноманітна професійна кардіо лінія дівчат теж порадує: бігові доріжки, мобільні степери, орбітреки та велосипеди (вага користувача до 150кг). Яку б програму занять ви не обрали, на вас чекають чудове обслуговування, ввічливість та уважність нашого жіночого персоналу.

  

Записатися на гостьовий візит

Надішліть заявку і ми передзвонимо
протягом 15 хвилин